O nás

Zrekonštruovaná dvojpodlažná malá a tichá Ubytovňa VÝCHODNÉ, ukrytá v oáze zelene, sa nachádza v tichej okrajovej časti Bratislavy s výhodnou dopravnou dostupnosťou. Ponúka krátkodobé aj dlhodobé ubytovacie služby v 2-4-lôžkových izbách pre mužov, ženy aj páry (vek nad 18 rokov). 
      V izbách je umývadlo so studenou a teplou vodou a možnost pripojenia internetu a satelitnej TV na izbách. Zariadenie izieb je štandartné, veľké trojdielne skrine s nadstavcami, válendy s úložnym priestorom, stôl, stoličky, perinaky a nočné stolíky väčšinou staršie, umývadlo, toaletná skrinka so zrkadlom. K dispozícií je spoločná kuchynka s chladničkou, sporákom a mikrovlnkou. Každé podlažie má zvlášť pre ženy a mužov spoločné sociálne zariadenia a kúpeľne, vybavené umývadlami a sprchovacími boxami. Spoločné priestory sú pravidelne upratované. Parkovanie pred ubytovňou je zadarmo.

Kapacita: max. 40 lôžok
 2-posteľové izby 15x
 3-4-posteľové izby 3x

 

A ako sa k nám dostanete?

Spojenie MHD (www.imhd.sk):
Z centra do Rače: električky 3, 5, 11, 16, bus 59, výstup na zást. Detvianska.
Z Rače, zástavka Čachtická: bus 52, 56, výstup na zást. Lokomotívne depo I.
Z centra na Zlaté piesky: elektricky 2, 4 - konečná, bus 53.
Zo Zlatých pieskov: bus 56, výstup na zást. Lokomotívne depo I

  Pri ubytovni je ihrisko, tenisová stena a trávnatá plocha. V okolí do 100-200 m nájdete dve predajne potravín, ovocia a zeleniny, reštauráciu s celodenným stravovaním, večierku, lekáreň a pohostinstvo či discoclub. V blízkosti je bratislavský lesopark v Malých Karpatoch so značenými turistickými chodníkmi a cyklotrasami a rekreačný areál Zlaté piesky s prírodnou vodnou plochou s možnosťou športovania, kúpania aj stravovania.

 

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.